Noyasis Ticari 10.0 Muhasebe Programı
Farklı vergi numarasındaki şirketlerinizin yönetimini farklı program ve kullanıcı değişikliği yapmadan tek bir ara yüzde yönetebileceğinizi biliyormusunuz?

Tanımlı Şirket Girişi
İster iki ister daha fazla şirketiniz olsun Noyasis Ticari 10.0 Programı ile tanımlı şirket değiştirmeden yaptığınız işlemi istediğiniz şirketiniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
Tanımlı Kullanıcı Girişi
Noyasis Ticari 10.0 Programı ile tanımlı kullanıcı değişikliği yapmadan (yetkilendirme dahilinde) işlemlerinizi istediğiniz şirket profiline atayabilirsiniz.

Tüm şirketlerinizi tek data üzerinden kolayca yönetin!

Noyasis Muhasebe Programı ile sahibi olduğunuz tüm şirketlerin muhasebe işlemlerini tek bir panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. ‘Tek data çift şirket’ özelliği ile Türkiye’de bir ilk olan bu program, şirketlerinizin stok takibini tek ekrandan yapmanıza olanak sağlar. Noyasis, alanında uzman bir ekip tarafından geliştirilen yeni nesil özellikleri sayesinde size, farklı şirketlerinizin cari hesap işlemlerini tek ekran üzerinden gerçekleştirme ve değişimleri yine tek panel üzerinden takip etme imkanı sunar. Her şirket için ayrı dönem açmanıza gerek kalmadan, kendi hesabınız üzerinden tüm şirketlerinizin stok takibini kolaylıkla yapabilir, cari hesap ve tüm diğer muhasebe işlemlerini telefon, tablet veya bilgisayar ekranınız üzerinden görebilirsiniz.